صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 16242526
نمایش نتایج: از 251 به 257 از 257

موضوع: فیلم های قدیمی با کیفیت عالی

نیمه فعال

فیلم همای سعادت - 1350

دریافت لینک از طریق پیام خصوصی

برای دوستان شناخته شده

پیام بدید تا لینک رو دریافت کنید

نیمه فعال

سلام و وقت بخیر

از کاربرانی که در انجمن فعالیتی ندارند و پستی تا به حال نزاشتند که بقیه دوستان استفاده کنند و شناخته شده هم نیستند درخواست لینک فیلمها رو نکنند چون شرمنده

نمیتونم لینکها رو بهشون بدم.

نیمه فعال

فیلم ده سایه خطرناک - 1344

برای دوستان شناخته شده

با تشکر ویژه از دوست خوبمون آقا محسن عزیز

زحمت آپلود رو ایشون کشیدن و فرستادن

Mohsen POP

نیمه فعال

فیلم مردی در قفس - 1344

برای دوستان شناخته شده

نیمه فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 2at نمایش پست ها
    اگر نمی خواهی بقیه استفاده کنند وفقط برای دوستای خودت فیلم می زاری پس دیگه چرا برای ما نشان می دی اصلا کار خوبی نمکنی
    شما تا اون موقعی که اینجا لینک فیلم رایگان بود و به راحتی میومدی و دانلود میکردی و اینقدر به خودت زحمت نمی‌دادی یه تشکر خشک و خالی بکنی باید فکر حالا بودی نه اینکه بیای خودت رو جای دوست جا بزنی و بعدش سو استفاده کنی و بگی لینک فیلما رو بفرست ما آدما عادت کردیم تا موقعی که همه چیز رو به راهه صدامون در نمیاد ولی همچین که یه کم در فشار میریم دوست داریم از همدیگه انتقاد کنیم

6. 20 کاربر مقابل از Am!r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

نیمه فعال
    من چندبار به شما پیام خصوصی دادم بعد چند وقت بالاخره جواب دادید گفتم خدمتت نمیدونم امیر آقای بخش موزیک هستید یا نه ایشون واقعا انسان فرهیخته و با شعوری هستن داداش گل من 60 سال سنمه حتی گوشیه هوشمندم ندارم رو راست بلدم نیستم و ندارم چیزی که بخوام اینجا واسه دوستان ارایه بدم دلخوشیمم این چندتا فیلم و موزیکایه قدیم این سایته یاد بگیریم روراست باشیم بهتره اگه مشکل پول و هزینه ست که با اون پستی که اون سری در مورد تلگرام گذاشتید که هست خب روراست باشید مثه بخش موزیک بذارید حداقل امثال من استفاده کنن اگه هم نمیشه این بخش رو ببندید کارتون اصلا انسانی نیست با این کارتون بیننده های سایت امثال من میرن تو سایتای دیگه پس لطفا تجدید نظر کنید تو کاری که میکنید شما هم داداش کوچیک من ببخشید.

نیمه فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meisammirkiaei35 نمایش پست ها
    من چندبار به شما پیام خصوصی دادم بعد چند وقت بالاخره جواب دادید گفتم خدمتت نمیدونم امیر آقای بخش موزیک هستید یا نه ایشون واقعا انسان فرهیخته و با شعوری هستن داداش گل من 60 سال سنمه حتی گوشیه هوشمندم ندارم رو راست بلدم نیستم و ندارم چیزی که بخوام اینجا واسه دوستان ارایه بدم دلخوشیمم این چندتا فیلم و موزیکایه قدیم این سایته یاد بگیریم روراست باشیم بهتره اگه مشکل پول و هزینه ست که با اون پستی که اون سری در مورد تلگرام گذاشتید که هست خب روراست باشید مثه بخش موزیک بذارید حداقل امثال من استفاده کنن اگه هم نمیشه این بخش رو ببندید کارتون اصلا انسانی نیست با این کارتون بیننده های سایت امثال من میرن تو سایتای دیگه پس لطفا تجدید نظر کنید تو کاری که میکنید شما هم داداش کوچیک من ببخشید.
    دوست عزیز بنده در پاسخ به شما گفتم منم مثل شما کاربر معمولی هستم مگه تاپیک موزیک برای همه بازه؟ امیرخان هم برای کاربران شناخته‌شده تاپیک موزیک رو باز گذاشتن حالا بعد از این همه که ما فیلم رایگان گذاشتیم و همه استفاده کردن دست شما درد نکنه کار ما انسانی نیست؟ و رو راست نیستیم مثل اینکه یه چیزی هم به شما بدهکار شدیم!!! مگه شما باید بگید اینجا رو ببندید؟ میتونید به اینجا سر نزنید٬٬ این هم آخر و عاقبت زحمت ما خیلی ممنون.

9. 4 کاربر مقابل از Am!r عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 16242526

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (3 کاربران و 10 مهمان ها)

1. Am!r،
  2. Kasrakeshvariii،
  3. mojteba8686